Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mozgassal megoldhato a thigh...

Mozgassal megoldhato a thigh gap? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Szerintem a testem rendben van. Eleg lapos a hasam, minden heten tornazok is, erositek egesz testre, hasra, combra, karra. Viszont szerintem a combom tul vastag. Lehet az erosites is radob, de szerintem tul nagy, es ez a bizonyos "thigh gap" nekem nincs, es szerintem igy nem szep. Ezt edzessel meg lehet oldani, vagy mindenfelekeppen kell hozza mashonnan is fogynom? Lattam a neten ilyen gyakorlatokat, de azok valoban segitenek a problemamon? Elore is koszonom a valaszokat.

2015. máj. 10. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Nincs irányított fogyás. Diéta kell és edzés és majd lemegy az óhajtott részekről is. De nem csak onnan.
2015. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A nők elenyésző részének lehet thigh gapje, mivel ez inkább a genetikától, mint a test edzettségétől függ. Ha keskenyebb csípőd van, vagy combra hízós típus vagy, akkor szinte biztos, hogy sosem lesz thigh gaped, de ezzel nincs semmi baj. Kérlek, ne válj megszállottá ezzel, mert rengeteg lánynak alakult már ki emiatt a hülye trend miatt evészavara (én is estem már ebbe a hibába, és hidd el, nem éri meg). Folytasd az edzést, táplálkozz egészségesen, de felejtsd el ezt a hülyeséget.
2015. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-)
2015. máj. 19. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!