Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit mozogjak, hogy izmosodjak?

Mit mozogjak, hogy izmosodjak?

Figyelt kérdés

171 cm vagyok és kb 60 kiló (lány), szóval nincs rajtam nagyon nagy súlyfelesleg, de alig van izmom.

Szeretnék egy kicsit jobban kinézni, de fogalmam sincs, hogy hány naponta mennyit és milyen gyakorlatot szükséges ehhez végezni.

Nem tudom számít-e, de kétnaponta kocogok egy fél órát.

És mikor láthatok eredményt magamon? Nem csodára várok, vagy ilyesmi, csak mondjuk 2 hét alatt fejlődök annyit, hogy észrevehető legyen?

Köszönök minden segítséget!


2016. jan. 14. 09:58
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Súlyzós edzés lenne a legjobb. Heti 3 teljes testes tervvel kellene kezdeni. Olvasd el a sárga kapszula című kis könyvet. Google: sárga kapszula pdf.
2016. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a futástól nem leszel izmosabb

- guggolásokat csinálj saját testsúllyal ill majd később súllyal

- karra edzhetsz kötéllel és egyenes rúddal tricepszre

- bicepszre egyenes rúd és francia rúd

- vállra nyakból nyomás kézisúlyzókkal ülve illettve oldalemelés egyenes karokkal kézisúlyzókkal

2016. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!