Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Írna nekem privátban segítőkés...

Írna nekem privátban segítőkész konditerem, fittness terem tulajdonos? Ha esetlegtudna tanácsokad adni?

Figyelt kérdés
:)
2016. jan. 14. 10:47
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
Ide nem ír ilyen ember. Nem jellemző.
2016. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
+ pontosíthatnád miben kell tanács... :D
2016. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom neked edzői tanács kellene, itt van pár olyan ember, aki edz pár éve.

Nekem van termem, de csak pénzért segítek, ide meg unaloműzésból írok néha, mert közel áll mégis hozzám a sport téma.

Szóval írd le, miben kell segíteni, de ne privátban, mert arra nem válaszolok.

2016. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
Én pl 30 éve edzem, szóval ha gondolod tudok segíteni, de vagyunk még páran. Írd ide nyugodtan a kérdésedet.
2016. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem kokretan edzeni akarok.

Termet szeretnek nyitni. :)

2016. jan. 15. 09:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk teremtulajdonosok, de mind megfordultunk egynéhány teremben, szóval, ha nem jogi eredetű kérdésed van, akkor azért van rálátásunk.
2016. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
+ hidd el, már sokunk fejében megfogalmazódott ez, csak hitellel nem merünk belevágni.
2016. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 15 éve benne volt pár millióba, a terem már adott volt, csak rá kellett költeni, ma ez talán 5-10 millából állna meg, ha az engedélyek szerint csinálsz mindent.

És nem is biztos hogy visszatérül, ma már ez egy olyan piaci szegmens ahol erős túlkínálat van, így vagy csak azok maradnak talpon, akiknek jó helyen, stabil, régi vendégkör van, és néha fejleszt egy kicsit, így ugye a profit is kevesebb, vagy azok, akik szinte mindent visszaforgatnak és nem pont a konditeremből élnek, mert nekik ez másodlagos.

Szóval nem éri meg.

2016. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-10 millió elég aprócska terem lenne, tekintve, hogy 1 terembe való futópad kerül másfél-két millióba... Egy kis terem meg ahová már 10 ember is szűkösen fér be, rengeteg idő, mire visszahozza az árát, nehogy mire hasznot termel... A százmillión nagy zermekkel meg nem lehet 5-10 millióval felvenni a versenyt...

Ez max úgy kivitelezhető, ahogy mi csináltuk haverokkal itt a faluban, hogy 5-en haverok, meggyőztünk még 15 srácot, csináltunk egy zárt klubbot és közös p3nzből a művelődési ház egyik termében csináltunk egy termet, ahová csak mi járhatunk,illetve azon falubeliek, akiknek megengedjük 2500ft havi tagsági fejében, de így is több pénzt emészt fel, mint amit behoz, ami nem is baj, mert nonprofit így senki nem kötözködik velünk adó meg stb faxságok miatt.

2016. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!