Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kérdés harcművészettel...

A kérdés harcművészettel kapcsolatos, többi lent?

Figyelt kérdés

azért oldottam meg így a kérdést mert nem tudtam pontos megfogalmazást adni 1 mondatban.

nem várok kritikát arról hogy a kérdéseben miért szerepel ? jel amikor így értelmetlen a mondat ( kötelező a ? jel )

akkor :

az lennek kiváncsi hogy ha valaki dühből nekem támad akkor hogy tegyem ártalmatlanná anélkül hogy komolyabb sérüléseket szerezhetett volna. azt viszont nem szeretném hogy felálljon és tudja fojtatni.

mit érdemes csinálni ilyenkor ?

kérlek sovány és teltebb emberhez egyaránt irlyatok opciokat

( én sovány vagyok ha ez is szükséges )



2016. jan. 16. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

boxolni elkezdhetsz, lesz egy jó kiállásod és hamar megerősödsz tőle.


A kérdésedre pedig a jujitsut vagy aikidot ajánlom. Ezek foglalkoznak azzal, hogy hogyan is vezesd el a támadót lendületét. De iszonyú sokat kell gyakorolnod valódi ellenfél ellen, különben azonkívül hogy marha szép meg látványos lesz, nem fogod tudni használni az életben.

2016. jan. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Taekwondo oktatásom első másfél évének számodra legfontosabb hanganyaga.: MAe geri, Ap chaghi melyik harcművész hogy hívja, a gyomorra mért tolórúgást. Ez ha rendesen bemegy, akkor beszorul a levegő, de minimum nagyon fáj. Ha az első után még mindig jön, mehet a második. Ha azt védi, vagy még mindig van kedve jönni, akkor rohanj, ahogy a lábad bírja, mert nagyon kikapsz.
2016. jan. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!