Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdenem Muay...

Érdemes elkezdenem Muay Thai-t tanulni 35 évesen?

Figyelt kérdés
Még semmi gyakorlatom nincsen küzdősportokban, eddig csak fallabdáztam és teniszeztem, de mostanában kedvet kaptam a küzdősportok iránt és a Muay Thai tetszik legjobban közülük. Mennyire kemény ez a sport? Lehet, hogy esetleg sérülseket is szerezhetek? Mert azt nem nagyon szeretnék..

2016. jan. 20. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A kerdes az hogy mi a celod. Igazabol 35 evesen mar nyilvan nem akarsz majd versenyezni, csak hobbi lenne.


serulesveszely minden kuzdosportnal van, olyan helyet kell keresni, ahova viszonylag normalis emberek jarnak, es normalis az edzo.

2016. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, próbáld ki nyugodtan. Ha jófej az edző, és jó a társaság akkor kezd el.
2016. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt verd ki a fejedből hogy öreg vagy te már a küzdősportokhoz! A korod nem számit csak az hogy mennyire vagy elszánt a sport iránt!!! A legelső lépés hogy keresel egy normális edzőt...
2016. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dimmu87 válasza:
Én 37 vagyok, krav magazom kb egy éve tetszik, jó társaság, jó az edző, kesztyűzünk is elég sokat. Ezért gondolkodom abban, hogy mellette el kellene menni bokszolni tanulni, hogy ne legyen olyan könnyű dolguk velem. :)
2016. jan. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!