Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki az, hogyha egy lány...

Ciki az, hogyha egy lány rendőrnek áll?

Figyelt kérdés

Nem nagy képűségből ,de szerintem minden képességem megvan rá ,hogy rendőr legyek . :)Találtam egy könyvet amiben láttam ,hogy miből áll egy alkalmassági, megtudtam csinálni (szabályosan csináltam,mert apukám katona volt ,és ő figyelte). Egy baj van ezzel ,hogy lány vagyok . Egy lánynak is jól állhat egy ilyen munka ?


Ha igen akkor milyen iskolát kell elvégezni ?


2010. márc. 27. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, és kellenek a rendőrnénik is, mert a rendőrbácsiknak nem engednek nőket motozni.
2010. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

elözö-mért ne engednének?-.-


Nemciki, rendörtiszti Pesten.

2010. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
több lány ismerösöm is van aki rendőr és rendőrnek tanul:)
2010. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Én is Rendőr akartam lenni, de letettem róla.

Lebeszéltek az ismerőseim. De már nem bánom.

Ahogy megláttam egy kék, Rendészeti Szakközépiskolás kezeslábasban egy lányt, bakancsban, akkor áldottam az eget, hogy lebeszéltek róla!

Én túl nőies vagyok az ilyen "tré" cuccokhoz.

Ez van. De ha komolyan gondolod, akkor hajrá!

2010. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
nem baj szerintem zsír ha egy lány a zsaru
2010. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor jó !Én is abban reménykedem ,hogyha össze jön akkor az egyenruhám valami kék szoknyás cucc lesz . :D
2010. márc. 27. 23:57
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja, és FIÚK ,hogyha meglátnátok egy CSINOS egyenruhás rendőr lányt jobban felfigyelnétek rá,vagy inkább ellenkezőleg ?
2010. márc. 28. 00:00
 8/17 anonim válasza:

Most te pasi felszedési lehetőséget akarsz, vagy azt, hogy a munkát amit életed végéig csinálnál, azt szeresd??


Mert eddig nagyon úgy fest, hogy arra mész, mert "rendőr néninek lenni szexy".

A korodat meg sem kérdezem, de szerintem még nőnöd kellene ahhoz, hogy érett legyél erre.


Egyébként írásjelek után teszünk szóközt és nem előtt.

2010. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát inkább motozzon egy rendőrlány, mint egy nagydarab kigyúrt szivar!! Határozottan nem ciki!!!
2010. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nem, nem ciki, sőt sok olyan terület/helyzet van ahol egy női kollega hatékonyabban dologzik, ez persze nem a tömegoszlatás

korod magasságod súlyod?

2010. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!