Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen elliptikus trénert...

Milyen elliptikus trénert érdemes venni?

Figyelt kérdés

Fent nevezett gépet szeretnék otthoni használatra. Milyet lenne érdemes, milyen szempontokat tartsak szem előtt vásárláskor?

Nézegettem használtat is, némelyik drágább, mint újonnan... Mennyire érdemes a drágábbat választani? Láttam régi tipusokat is, mint vmi járókeret? :-D ezek is ugyan olyan hatásúak, mint az új tipusúak?


2016. jan. 21. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Minél nehezebb a lendkerék annál jobb. 100-110 ezernél kezdődik az értelmesebbje.
2016. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem kiírni, hogy comb fogyasztására, formálására szeretnèm.... Alkalmas erre ez a gép?
2016. jan. 21. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Lejárt lemez. Bicikli jobb.
2016. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nincs értelme, kérdező. Ha ilyenbe befektetnél, akkor inkább egy szobabiciklit vegyél. Célodnak teljesen megfelel.
2016. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :-)
2016. jan. 21. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem az ellipszis tréner sokkal jobb, az olcsó kategóriás szobabiciklik kényelmetlenek a pasiknak a prosztatájuknak, a nőknek másuknak nem tesz jót...

De fogyni étrendtől fogsz, nem attól, hogy veszel egy ilyet vagy olyat. helyi zsírégetés pedig nincs, ha az étrended indokolja, akkor mindenhonnan fogysz.

2016. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az étrend nem elég... :( 4 hónapja elvesztettem a munka helyem (ami igen pörgős volt) s azóta csak gyarapodok.. :'( 7 kiló plusz - eddig!!

Enni nem eszek sokat, 4-5ször keveset, ennél lejjebb már nem csökkenthetem az étkezést. A mozgás hiányzik!

2016. jan. 22. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Neten találsz olcsón jó használt biciklit, mert sokan megveszik, aztán csak a helyet foglalja.

Az elliptikussal az a gond, hogy eleve drága, nagy és azt mondják az okosok, hogy a lendítő kerék miatt tulajdonképpen nem természetes a terhelés. Teremben oké, hogy néha rá állsz, de otthon, ahol csak egy gép fér el, az inkább bicikli legyen.

2016. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!