Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom magam rávenni?

Miért nem tudom magam rávenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tavaly is voltam párszor futni, de sajnos nem rendszeresen, pedig amikor futok és utána is nagyon jól érzem magam, szinte feltöltődök, viszont nagyon nehezen szánom rá magam hogy kimenjek futni. Viszont nagyon sokat focizok (inkább csak rugdosok pontokra,dekázok stb. de cseleket is sokat próbálgatok szóval azalatt futok) szóval valamilyen mértékben azalatt is futok, de az mégsem olyan, mint a rendes futás/kocogás, és ez a fociban is hasznomra válna, mégse tudom magam rávenni. Mit tegyek? Szeretnék futni viszont nehezen tudom csak meggyőzni magam, hogy igenis menni kell! 15/F
2010. márc. 27. 21:13
 1/8 anonim válasza:
hívj el egy barátodat magaddal.fussatok együtt
2010. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lusta vagy, mint én, azért.
2010. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy fogok 1 barátommal, de az a baj a barátaimmal meg hogy hamar kifulladnak én meg nem és ugye az nem az igazi ha minden percben meg kell állni.

2.: Nem, nem vagyok lusta egyáltalán!

2010. márc. 27. 21:31
 4/8 anonim válasza:
Szerintem ki kell választanod a legmegfelelőbb időpontot magadnak a futáshoz. Például ne tervezd kajálás utánra, vagy a kora délutáni órákra. De a reggeli futás sem az igazi akkor még pihen a szervezet. A legideálisabb időpont szerintem 18 és 20 óra között van. A helyszín is fontos lehet. Szívesebben fut az ember egy parkban vagy tó körül, mint az úttest szélén a benzingőzt jó mélyen leszívni a kitágult hörgőkbe. Biztosan van a lakhelyednél olyan környék ahol van zöld övezet. Próbáld ki így, hátha így megjön a kedved.
2010. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Énis futok..:D mindennap 8-10 km.. megállás nélkül... ha nem laksz olyan messze szivesen eljárnék veled futni néha:)

L/16

2010. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: nem tudom mennyire bírnám a 8-10km-t, és mellesleg szlovákiai vagyok, így nem hiszem hogy túl közel lakunk egymáshoz, de egyébként nagyon szívesen elmennék veled :)
2010. márc. 31. 21:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti válaszolónak köszönöm, majd megpróbálok valamit, már nem tudom arra fogni hogy hideg van azért nem megyek :)
2010. márc. 31. 21:01
 8/8 anonim válasza:
"Az embernek mindene meg lehet az életben, feltéve, ha pontos tudja MIT akar és MIÉRT? akarja azt"//Adam Jackson
2010. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!