Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nincs konkrét célom a...

Ha nincs konkrét célom a mozgással (sem fogyni, sem izmosodni nem akarok) akkor szerintetek ez megfelelö átmozgató torna?

Figyelt kérdés
Nö vagyok és teljesen elégedett vagyok a testemmel, nem akarok fogyni, sem izmosodni. Csak jó kondiban akarom magam tartani, napi szinten megmozgatni a testemet. Tehát csak az egészség oldaláról közelitem meg a sportot, más célom nincs vele. Reggel mikor felkelek munka elött csinálok: 50 guggolást, 50 lebegöülést, és 50 törzsemelést (hason fekve emelem a törzsem lábaim egyszerre). Szerintetek ezzel megmozgatom mindenemet? Elvileg has, fenék, lábak megvannak, esetleg tudtok valami jó gyakorlatot a kezekre ill. vállra, mert az még hiányzik. Amúgy ez ér valamit vagy ez szerintetek semmi és tök feleslegesen csinálom??
2016. jan. 25. 18:25
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Megmozgatásra elmegy, ha megy még fekvőtámasz és még valami gumiszalagos okosság bicepszre vagy súlyzós kiegészítés. Nem kezekre amúgy, hanem karra. :) Kérdezed, hogy ér-e valamit. Hát arra elmegy, hogy mozogj kicsit, de mivel úgysincs több célod vele így ez neked jó.
2016. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Amúgy az jó érzés lehet, ha valaki elégedett a testével, én edzek 30 éve, de még mindig nem látom magam annyira izmosnak.:)
2016. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
No, igen, ezt akartam írni én is. Nem ismerek olyan nőt, aki elégedett lenne a testével. Ne akarna hízni, fogyni vagy izmosodni itt vagy ott. :)
2016. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Guggolást úgy csinálom hogy ez 5 kilos sulyzót rakok keresztbe a nyakam mögött. Lebegöülésnél 2*1,5 kilos lábsulyt használok. Gumiszalagom van de nem igazán ismerek vele gyakorlatokat, esetleg van valami tipped? Hát fekvötámasz nem megy túl jól max 20at tudok rendesen lenyomni, utána könnyitettet (lent a térd).
2016. jan. 25. 18:40
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Úgy jó lesz a fekvőtámasz. Súlyzóval is bicepszezhetsz. Szalaggal pedig úgy, hogy az egyik végére illetve majdnem a végére rálépsz, a másik végét pedig húzod fel biceszből. Azt, hogy milyen erős legyen a terhelés azzal tudod szabályozni, hogy milyen rövidre veszed a szalagot. Ha a közepére állsz rá, vagyis rövidebbre fogod, akkor nehezíted. Bakker, mennyire egyszerű lenne ezeket mutatni, mint regényt írni. ;)
2016. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!