Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 15 perc intenzív torna...

Napi 15 perc intenzív torna ér valamit kezdetnek?

Figyelt kérdés
Évek óta nem mozogtam, ellustultam. Se időm, se pénzem nem igazán van rá, hogy eljárjak fitnessre vagy valami, szóval most kezdetnek napi 15 percet edzek korán reggel, mielőtt munkába indulok. Később tervezem növelni ezt az időt, de egyelőre ennyitől is kivagyok. Úgy gondoltam, hogy ha már nem erőltet meg ennyire a dolog, akkor felemelem mondjuk fél órára és így tovább. (1 hete kezdtem)
2016. jan. 27. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen gyakorlatok vannak?
2016. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme. Jobb, ha fokozatosan, de rendszeresen vezeted be az életedbe a mozgást, mint ha párszor totál kifarasztanád magad, aztán megint elmenne az egésztől a kedved évekre. Most minden nap egy kicsi, aztán egyre többet fogsz bírni, hidd el. :)
2016. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó
2016. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elv nem lenne rossz, de az ilyennek mindig az a vége, hogy fél év után is 20 percnél jár az ember. 2 hetenként érdemes lenne duplázni és így 1 hónap alatt eléred az 1 órát, ami már jó.
2016. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kezdetnek ez jó szerintem. heti 3-4x 30 perc nekem elég volt ahhoz, hogy 3 hónap után már sokkal feszesebb és formásabb legyek.
2016. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!