Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok Budapesten kezdő...

Tudtok Budapesten kezdő néptáncoktatást mondani?

Figyelt kérdés

Párommal voltunk már egy helyen de nem vált be. Hivatalosan kezdő csoport volt de kb. mi voltunk ketten ténylegesen kezdők. Valamint páros táncot egyáltalán nem tanítottak ami nevetséges.


Tehát olyan helyet keresünk ahol valóban kezdők vannak és van lehetőség páros táncok tanulására is.



2016. jan. 30. 23:07
 1/3 anonim válasza:

[link]


ezen az oldalon mindig fent van, hogy hol és mikor indul néptánc oktatás kezdőknek és haladóknak:)

2016. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia ! Köszi a honlapot , már én is megtaláltam :) Sajnos ezek a "gyorstalpalók" csak névlegesen szólnak a kezdőknek , mivel egy valóban kezdő nem tud ennyi idő alatt megtanulni érdemlegeset. Egy moldvai körtáncot meg lehet tanulni ilyen módszerrel de párost kb esélytelen. Tudom mert próbálkoztunk vele, és csak az lett az eredménye hogy elmegy a kedved az egésztől.
2016. febr. 1. 00:33
 3/3 anonim válasza:
Ludovika néptánccsoport, sok szeretettel fognak várni titeket, szinte mindenki full kezdő.
2016. febr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!