Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mikor kerultetek at futosza...

Ti mikor kerultetek at futoszarrol szabadon lovaglásra?

Figyelt kérdés

Meg csak tegnap volt a negyedik oram , de kivancsi vagyok, hogy titeket mikor tettek at futoszarrol szabadra es, hogy milyen volt az elso szabadon (gondolom lrpesben gyakoroltatok a szarkezelest). Engem meg jo par het mig attesznek, de addig is elvezem a mas sikeret :)

Jah es videot is kuldhettek meg higy melyik lovardaba jartok! 😊



2016. febr. 3. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem, ha jól emlékszem 20-30 órán át tanítottak futószáron, aztán mehettem osztályban. Para volt, meg izgi is. :)
2016. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt :)

En olyat hallottam hogy 8-12 ora az atlag futoszarazas

Am az lehetseges hogy engem nem tartanak akar fel evig futoszaron, mert nalunk osztaly elott mini osztaly van ahol csk velem foglalkoznak de mar szabadon

2016. febr. 3. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom...sztem a 20 ora nagyon alap, ha elengedetten ulo, fuggetlen kezzel lovaglo lovast szeretnenk. Ugetes, vagta, ketpontos ules, helyes szarkezeles.... Sok ido, mig helyesen megtanulod. A titok inkabb az, h egy heten tobbszor kell menni, ugy konnyebb. :)
2016. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen én ugye csak heti egyszer tudok járni sajnos :(
2016. febr. 3. 21:33
 5/6 anonim válasza:
én 6 óra után kerültem ki szabadra,vágtázni(szabadon) kb. 12. órától vágtázhattam. Terepre viszont 30. óra után mehettem ki.
2017. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
de én heti 3-szor járok
2017. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!