Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túrázáshoz szerintetek jó...

Túrázáshoz szerintetek jó ötlet ha bepelenkázom magam, mert nem akarok pisilni az erdőbe ilyen hidegbe?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk túrázni a barátommal és erre gondoltam mivel egy napos túra lesz. Buszos úton voltam már pelenkában mikor nyaralni mentünk és gondoltam most a túrán is jól jönne mert elég hideg van ahoz.. Senki nem venné észre ha találkozunk valakivel mert csak a barátom tudna róla? szerintetek milyen ötlet?
2016. febr. 6. 15:03
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Én biztos nem csinálnám. Ki lehet bírni az a 2 percet fél pucéran. Nincs -20 fok. Amúgy szerintem kényelmetlen lenne, lehet kidörzsölne intenzív mozgásnal meg ugye kicsípheti a bőrőd a pisi.
2016. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A biztonság miatt sem érdemes a pelus?
2016. febr. 6. 15:46
 3/21 anonim ***** válasza:

Ne már, soha nem égetném magam ezzel, pláne nem a barátom előtt! :D

Más, ha eü okok miatt kell, de így?

Inkább maradj otthon!

2016. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Cortez70 ***** válasza:
68%
Mik van gyerekek? Beszarás, komolyan.:)
2016. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Cortez, arra is jó a pelus. :D
2016. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Cortez70 ***** válasza:
jaja, azért is írtam így. Melóban sem rossz ötlet, nem kell kimennem az irodából, tudok folyamatosan dolgozni.:)
2016. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha nálunk dolgoznál, azt mondanám, add be ötletbe! Bár mégsem, még tetszene a vezetőségnek! :P
2016. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ehh...
2016. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Van ilyen felcsatolható műpénisz, olyat is vihetsz magaddal, akkor le sem kell vetkőzni, csak odaállsz a fa mellé, csak vigyázz, nehogy estére fennhagyd, mert a barátod meglepődik :D
2016. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
70%

Szia:)

figyelj, ha a barátod megérti, téged ez nem zavar, és nem ciki, akkor nyugodtan! én sem szívesen pisilnék ilyen időben odakinn, és jogos gondolat, bár sokan egyszerűen nem tartják ezt normális dolognak, szerintem vegyél fel pelust nyugodtan:) Én ebben semmi kivetni valót nem találok:) inkább pelus mint hogy a naciba menyjen:) Én támogatom:)

2016. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!