Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti milyen lovaglofelszerelest...

Ti milyen lovaglofelszerelest ajanlotok?

Figyelt kérdés
Kezdo lovas vagyok. Heti egyszer jarok lovagolni, de a felszerelesek tartossagaban inkabb heti ket alkalommal szamolok mivel par honap mulva ketszer fogok jarni. Olcso, de jo arkateglriaban szeretnem vasarolni es ha lehet , csak a szukseges dolgokat. Nem tudom melyik marka a jo, mivel ebbe meg nem vagyok jaratos. Barmit szidnatok vagy ilyesmk akkor kerlek indokoljatok is, hogy mert nem jo. Bocsi a hele sirasi hkbakert, telorol vagyok

2016. febr. 7. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Az egyeduli, amire erdemes aldozni komolyabban, az a kobak- abbol ne vegyel olcsot. Az osszes tobbibol veheted a normal arkategoriasat, lovasboltoknak is van 5-6e ft-os nadragja, en is hasznaltam, teljesen jo.

Decathlonos nadragokban mar csak a tizenezresek a normalisak, de nekem spec egyik sem allt jol, pedig nincs amorf alkatom. :)

Palca az tok mindegy, bar az gondolom mar van.

Azt pedig Neked kell tudni, hogy cipo+labszarvedo vagy csizmas tipus vagy. En utobbi, szerintem ad egy eleganciat a lovaglasnak a csizma - ugyanakkor par hete jartam Pecsett, es az ottani Decathlonban talaltam egy nagyon szuper labszarvedot, ami lovaglocipovel olyan volt, mint egy csizma. :) (Budapesten ilyen nincsen sajnos, gondolom mar elkapkodtak.) Szoval ha tartossagra mesz, akkor mindenkepp csizma (de legalabb bor labszarvedo), az azonban 30-40e-tol indul. :/

Kesztyuben nem tudok tanacsot adni, nem lovagolok abban, nem erzem a szarat elegge.

2016. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Palcam nincsen, es eg futoszaron vagyok ugyh nem is krll, meg azt a lovarda tub biztositani. Kobakbol szormes vagy a kemeny, bukosisak szetu a jobb. Tudnal linkelni vlamilyrn jobb bukosisakot? Ha lehet, decatlonosat mert caak oda tudok menni
2016. febr. 8. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Megnezem majd a decathlonosokat - de mindenkepp bukosisakosat vegyel. A szormessel hondolj ra, h jon a nyar, a 40 fok, belesul a fejed :)
2016. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz, bar nem tudom mennyire meleg.eddig csak ez a bukosisakszeru volt rajtam, mivel ezt tud adni a lovarda, viszo t kicsit taszito hogy amibe az en frjem "beleizzad" abba elottem valaki mase... Tehat azt mindenkepp veszunk. Tudsz vlami jot ajanlani nem horror arert?
2016. febr. 8. 18:01
 5/7 anonim válasza:
Nekem az elso lovas kobakom dechatlonos es maig hordom a lovardaban 4 eves es barsony nagyon jo a nap kiszivta a fekete szinet es barna lett de ezt tobb ev alatt es nyaron legalabb heti 4x lovagoltam benne semmi baja sincs a mai napig mig az egyik bnom egyszer leesett egy cascoban es eltort...
2016. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :)
2016. febr. 13. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Azert torik a kobak, h ne a baratnod feje tegye ezt.
2016. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!