Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok úgy edzeni, hogy...

Hogyan tudok úgy edzeni, hogy a testsúlyom ne nőjön meg?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el edzeni nem rég. 15 fiú éves vagyok 70kg 176cm magas nem mondhatom hogy kövér vagyok csak van egy télleg kicsi felesleg hasamnál+ a mellemnél. Én úgy szeretnék edzeni, hogy a testsúlyom ne nőjön hanem ezt ami most rajtam van azt gyúrjam át izomra (az még jobb lenne ha tudnátok valamit javasolni hogy visszafogyjak 65-60kg-ra) Nem szeretnék 50-es bicepszet csak azt hogy kockás hasam legyen és szép mellizmom(most a nyárra szeretném kidolgozni a testemet de utána is folytatni szeretném) El akarok kezdeni egy diétát is de nem tudom hogy milyet, valami olyat szeretnék hogy a testsúlyom csökkenjen de izmosodjak is. Olyan vékony, de izmos alakot szeretnék, az alkatom meglenne hozzá.

Otthon edzek. Ti mit javasoltok mit csináljak és milyen diétát használjak hogy ezt elérjem. Válaszotkat előre is köszönöm!


2010. márc. 29. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ilyen nincs. Vagy tömegnövelsz, vagy szálkásítasz, a kettő együtt nem van.
2010. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és szálkásítani hogyan kell?
2010. márc. 29. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:

body builder . hu vagy valami ilyesmi ott minden le van írva

lényeg h kevesebb kalóriát eszel mint amennyit ledolgozol. És gyúrsz kb ugyanúgy mint tömegnöveléskor. Szerintem a töm.növelés és a szálkásítás között csak az étrend a különbség. De mondjuk ezt ne vedd készpénznek mert én nem gyúrok :P

Még vmi az ilyen body builderek arra mennek rá hogy minél nagyobb izomállatok legyenek, ami szerintem felesleges. Viszont attól függetlenül kiderítették a gyúrás módszerét ami viszont hasznos.

2010. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szálkásítás és tömegelés között étrendkülönbség van csak,és a zsír nem alakul át izommá.


olvasd el:

[link]

2010. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a szálkásításhoz mien gyakorlatokat kell csinálni? és mien diétát kell használni?
2010. márc. 30. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!