Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc pankrátorotok?...

Ki a kedvenc pankrátorotok? Miért? Kit utáltok? Miért?

Figyelt kérdés
Nem muszáj WWE-s pankrátorokat írnotok.

2016. febr. 11. 18:36
 1/8 anonim válasza:

A mostaniak közül a kedvenceim Cesaro, Dean Ambrose, Seth Rollins és Kevin Owens.Tehetségük iszonyat nagy.Igazi pankrátorok.

Akiket nem kedvelek túlságosan, az Roman Reigns és Brock Lesnar.Reigns egy indokolatlanul túlpush-olt senk.Mikrofannal egy nulla és az egyik kedvencemet, Ambrose-t is elnyomja.Lesnar-azért nem bírom, mert rohad lassú és unalmas.Ahogy megérkezett 2002-ben, mindent a kezébe adtak, mindent megkapott nulla munkával.2012-től, de főleg 2014-től pedig kb ő az ISTEN, akihez nem lehet hozzáérni se.Mindig csak a suplex és az F5.Magánál sokkal jobbakat aláz meg(nem Cena és Roman), ő a legyőzhetetlen Jani, aki egy kisujjal legyőzné az egész aktív Roster-t.

Cena-t se bírom, de róla nem írok mert az már egy régen lerágott csont.

2016. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Undertaker a kedvencem és Kane, de lassan mind a kettő kiöregszik, főleg Taker. Azok közül akiknek még jó pár évük van vissza Wyatt és Orton a kedvencem, de Ambroset és Reignst is csipázom. Cenat nem igazán szeretem, mert ő már túlzottan baby face. Lesnar volt az akit nagyon rühelltem még 1-1.5 éve, de csak mert ő törte meg a Streaket, és Taker örök favorit. Mostanság nem annyira rühellem, élvezem mikor bejön örjöngve és szétver mindenkit, meg rohadt erős is. Az hogy folyamat vele nyeretnek kb. mindent idegesítő, de végül is így reális, ha igazi harcok lennének akkor is mindenkit szarrá verne. Abban viszont teljesen igaza van az elsőnek hogy állandóan csak f5 meg német suplex, ennyi Lesnar. UFC-ben lehet tehetséges, de pankrációban unalmas.
2016. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem daniel bryan a kedvencem.Emlékeztek amikor a 30.wrestle manián megverte triplr h-et.ő lett a bajnok.De igazából régen seth rollins volt a kedvencem amikor mék volt shirld.De volt amikor reigns vlt akedvencem volt ambrose,cena.De a második roman reigns igazából most erőseb bryannél.
2016. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most, hogy Seth Rollins lesérült, így Triple H.

Rollins azért mert nagyon ügyes és egy igazán egyedi megjelenése, stílusa van és nagyon jól tud színészkedni.

Triple H-nak van a legjobb bevonulás, valamint a jó nézni ahogy azzal a testalkattal küzd. Nem láttam még ilyen deltás embert. Bár őt is jobban szerettem a hosszú hajjal.


Az ilyen bohóckodó szerencsétleneket utálom, mint az Usos, new day, social outlast meg hasonlók. Nincs egy normális tag team, csak ha összeáll két alapból jó pankrátor. Brock Lesnarnak pedi idegesítő feje és haja van, de elismerem, hogy tehetséges.

2016. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Undertaker - a karaktere és mozdulatai miatt, szerintem az egyik valaha volt legjobban felépített pankrátor. De igaz, már kezd kiöregedni sajnos

Mick Foley - Cactus Jack, Dude Love, Mankind, az összes karaktere zseniális volt szerintem

Bret Hart - még inkább a WWF eraban, pár évvel ezelőtt is felbukkant a WWE-ben de nem tudom, nekem az már kicsit offos volt :-/

Sting - főleg a karakterváltozása miatt még anno mikor szőke szörfösből átment hollós pusztitóvá. Mondjuk amit a visszatérése óta csinálnak vele hááát...foleg mikor Triple H lenyomta

Ezek voltak az öreg motorosok

Újabbak közül kevés van

Luke Harper, Erick Rowan, Finn Balor, Stardust akiket kedvelek

Akiket meg rühellek

Brock Lesnar - előttem teljesen jól leírták. Kedvencem volt foleg mikor megtörte Undertaker streak-jét. Azt írhatták volna úgy hogy mondjuk Kane nyomja le, nem ez a farok

Roman Reigns - őt is mar jól leírták előttem. Szerintem csak azert van igy előrenyomja mert az Anoa'i család tagja

Daniel Bryan - alapvetően bírom Bryan-t, de szerintem kicsit túl van értékelve

John Cena - szerintem ez adja magát

Triple H - Hunter Hearst Helmsley-ként jobban bírtam, meg mielőtt elkezdte ezt a CEO szerepet nyomatni

Meg úgy a Social Outcasts (Adam Rose kivételével) - nem tudom, valahogy irritálnak

2016. febr. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Am CM Punk lemaradt, pedig nagy forma volt kár hogy elment UFCbe

Meg hulyen írtam Triple H-et is kedvelem, de valahogy nekem a Hunter Hearst Helmsley gimmick jobban bejött még ha régen is volt meg rövid ideig is tartott, illetve amióta játsza a főnököt azota már kevésbé bírom

2016. febr. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem Brock Lesnar a kedvencem azért, mert erős, jó a pólója és majdnem a legjobb UFC-ben. Én John Cenát azért nem bírom, mert ő az óvodások kedvence.
2016. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Triple H, Brock Lesnar.


Akit utálok Fandango, 3MB.

2016. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!