Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet-e személyi edző tanfolya...

Lehet-e személyi edző tanfolyamot végezni érettségi nélkül,12osztályos végzettségel?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha erre a személyi testépítő fitnesz tanfolyamra gondoltál, akkor a testépítő fitnesz személyi edzői tanfolyam elvégzéséhez 18-at betöltött életév és alapfokú iskolai végzettségre van szükséged. Ebben az esetben nincs érettségire szükséged, de ha mégis van az előnyös lehet számodra.


Ezenkívül a tanfolyam jelentkezésre fel kell mutatnod egy alkalmassági Orvosi igazolást.

2016. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm!
2016. febr. 15. 23:42
 3/3 Ren-D válasza:
Én úgy tudom hogy a személyi edzőhöz kell az érettségi mivel az emelt okj és nemcsak hogy érettségi de előképzetség is kell mint pl sportoktató,aquatrainer,rekreációszervező vagy ilyesmi.Azt hiszem ez államilag meghatározott hogy emelt okj nem lehet érettségi nélkül tehát sajnos egy szervezet nem határozhatja meg.Sőt az iwin még a sportoktatóhoz is kell de nem tudom miért amikor a fitness akadémián elvégezheted nélküle de a személyi edzőt ott is csak érettségivel.
2016. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!