Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen szakirányt válasszak?

Milyen szakirányt válasszak?

Figyelt kérdés

Azon gobdolkozok, hogy megcsinálok egy tesi érettségit. Tudom, hogy képes vagyok rá és jó fizikummal is rendelkezem, mindennap mozgok, erősítek.

Ettől picit eltérve érdekelne, hogy ilyen sporos beállítottsággal merre tanuljak tovább?

Hallottam valamiféle személyedző tanfolyamról is, főleg ez érdekelne. Tudtok róla valamit?



2013. jan. 10. 23:00
 1/1 aikiboxer ***** válasza:
Továbbtanulni csak akkor válassz sportokat, ha valamelyiket hosszú éveken át űzted. Pl. személyi edzőt ha testépítesz egy ideje (és ennek megfelelően ki is nézel valahogyan...). Ha nem csináltál semmilyen sportot rendszeresen éveken át, akkor kezdj el valamit és menj el tesitanár szakra.
2013. jan. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!