Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérjeport ajánlanátok...

Milyen fehérjeport ajánlanátok? Egyáltalán kell-e nekem?

Figyelt kérdés

Diétázom és sportolok. Legfőképp futok, heti 3 4-5 km-ert. Eddig 4 hónapja szültem, még csak ennyi megy. :)

Itthon heti 2-3 hasazok, popsizok. Viszont nem tudom,hogy a szükségem lenne-e esetleg több fehérjére? Nem tudom,hogy annak, aki főképp kardiót végez, annak van-e rá szüksége? Még nem okosodtam ki a témában.

Heti 3-szor így nem reggelizem, mert futás előtt nem eszek, utána meg rohanok a Kicsiért anyóshoz, onnan meg vagy haza, vagy "dolgozni"! Ha tudok reggelizni, akkor t.k kenyér, vajjal, felvágottal, zöldséggel, sajttal. Ebédelni szoktam, általában húst, köret. nélkül, salátával. Vacsora sajnos sokszor semmi, vagy vmi zöldség joghurttal, ritkán saláta. Tudom,hogy ez rossz, de mire este végzek a két "gyerekkel", meg a másnapi főzéssel, én már csak az ágyat kívánom.

Ezért nem tudom, hogy esetleg szükségem lenne-e fehérjére?

köszi


2016. febr. 17. 06:28
 1/4 A kérdező kommentje:
heti 3-szor futok 4-5 km-t
2016. febr. 17. 06:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Már az pozitívum, hogy eljársz futni, és foglalkozol magaddal, ilyen rövid idővel a szülés után. Nem sokan csinálják ezt, mellette meg még főzöl, ellátod a háztartást, szóval grat. :)

Ártani nem árt, ha futás vagy az otthoni torna után iszol egy fehérjét. Mivel elég rendszertelen az étkezésed (ami teljesen érthető egy baba mellett), segítség lehet ha kéznél van, és gyorsan legurítod.

Amik ár-érték arányban megérik: MHN Whey, Stillmass 80, MyProtein.

Viszont még annyi kis észrevétel, hogy ha nem diétázol és szoptatsz is még, akkor ebédre mehet a hús mellé rizs, néha krumpli is. Estére maradhat a hús-saláta vagy időhiányban egy fehérje turmix és zöldségek, mellé főtt tojás, tonhal, csirkemell sonka (ugyanezek reggelire is mehetnének).

2016. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Hát igyekszem! Utánanézek a poroknak! :)

2016. febr. 18. 06:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2016. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!