Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nekem melyik fehérjeport...

Nekem melyik fehérjeport ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nagyon vékony vagyok és a suliban a doki mondta, hogy azért mert nem tudok elég fehérjét bevinni a szervezetemben a napi táplálkozással és ő ajánlotta, hogy vegyek fehérjeport vagy valamilyen táplálékkiegészítőt. Szóval ha mellette otthon fekvőzök és iszok mellé ilyen cuccot akkor lehet valami eredmény egy kicsit izmosodni és hízni szeretnék.

(ha lehet akkor linket is kérnék, hogy hol tudom megendelni) Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm. 18/F


2010. aug. 25. 18:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Azt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy pár fekvőtől meg fehérjeportól nagy darab leszel?
2010. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Tömegelj!

Fehéjre+szőlőcukor+kreatin monohydrate


Ha 70+75kg vagy, akkor havi 5vagy 6ezerből kijönne a cucc! De ezdés nélkül semmit nem ér!!!

2010. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem nagy darab akarok lenni csak nem kórosan sovány (tehát egy picit hízni szeretnék) mert ugyanis ez a helyzet és akármennyit ehetek semmit nem használ. Köszönöm az eddigi válaszokat, de várok még továbbiakat is
2010. aug. 25. 19:02
 4/35 anonim ***** válasza:

fehérjeport csak súlyzós edzés mellé kell venni különben csak kidobott pénz.

Amúgy írd már le az étrendedet mert kíváncsi vagyok erre az "akármennyit ehetek semmit sem használ" dologra

2010. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Utsó:

A fehérje tápanyag, nem feltétlenül súlyzós edzésekhez kell. Minden sporthoz lehet szedni, glutamint is, BCAA-t is stb. Csak nem olyan a hatása, mint a súlyzós edzés alatt, nem jön fel komolyabb tömeg.


Étrend:

Hogy eszel egy dolog, de a tápanyagot kell nézni. Mert ehetsz 20deka kenyeret 30deka párizsivel, hisz tápanyaga szemét. pl. Az sem mindegy milyen kenyeret eszel. Ha a kaja megvan, az már félsiker!!!

2010. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
na ne mond okostojás..Tényleg ugyan olyan tápanyag?:O És ha nem végez súlyzós edzést(vagy bármi mást) akkor miért nem viszi be kajából?A glutamin meg a BCAA pedig nem komplett fehérjekészítmények hanem ezekből kiragadott aminosavak amik magukban szintén szart sem érnek.Pláne tömegeléshez
2010. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Vigyél be kajából 100g fehérjét, meg tápkiegből. Okostojás..
2010. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

fél kiló csirke...nagy cucc.De inkább olvasd el újra a kérdést te tudós.össze vissza pofázol nem gyanús?Súlyzós edzés nélkül mi a szarra kéne 1-1,5g fehérje/tskg?


"Szóval ha mellette otthon fekvőzök és iszok mellé ilyen cuccot akkor lehet valami eredmény egy kicsit izmosodni és hízni szeretnék."

2010. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
53%

De akkor leírom hogy megértsd.


A gyerek fekvő+fehérjepor kombóval akar izmosodni.


Beírom hogy f*szság mennyen edzeni meg zabáljon hízni akar.


Jössz te 1 nagyon okos gyerek aki közli hogy a fehérje bármilyen más sport mellé is jó mert csak tápanyag.Nagyon sokat megtudtunk.

Ha 1 közegben azt olvasom hogy izmosodni meg fehérje akkor súlyzós edzés nem más sport.


Nagy okosságodban beveted hogy BCAA-t meg Glutamint bármi mellé lehet szedni.Aztaaaaaaaaaa:O Te ennyit tudsz?Mi a f*sznak?2 sima aminósav ami magában semmit nem ér.Ezek arra lettek kitalálva,hogy a gyengébb minőségű fehérjeporokba tedd mert azokban nincs benne egyik sem.Magyarul lehúzás.Diétán kívül semmi haszna.


És a súlyzós edzésen kívül bármi más mellett be lehet vinni kajából elegendő tápanyagot(pláne ha valaki fekvőtámasszal akar izmosodni)

2010. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan hogy "akármennyit eszek nem hízok", kezdjél el enni, és edzeni, utána jöhet a fehérje por. Azt hogy mit eszel egy nap leírhatnád, és lehet hogy megtalálnánk a problémát.tzzzzzzzzz
2010. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!