Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz a rock'n'roll?

Nagyon nehéz a rock'n'roll?

Figyelt kérdés

Sok rockyzó ismerőstöl hallottam hogy eléggé nehéz.

Igaz ez?


2008. szept. 19. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem a barátnőim rockiznak. Az egyik 7 éve, a másik nemrég kezdte. A kezdő azt mondta, hogy nehéz, hát láttam egy-két edzést, hát le a kalappal akinek van energiája órákon át ugra-bugrándozni. Szerintem nem nehéz, hanem kurvára fárasztó, de még nézni is!
2008. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12 éve versenyszerűen rocky-zom a kezdetekben elég nehéz... legalábbis olyannak aki még egyáltalán nem táncolt. Teljesen más ritmus mint a többi tánc és elég gyors és fárasztó. Én imádom!!
2008. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én 9 éve rockizom..nagyon szeretem...az elején nehéz volt, de hamar megszokod és megszereted:)
2008. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lola666 válasza:
Az osztáylrásam rocky-zik,és egyszer tartott egy Rocky órát(a tanár kérte),és hát eléggé elfáradtam. Nagyrészt csak ugrálsz,de nyúlékonyság is kell,mert néha spárgázol si! :) Én majd akarok rocky-zni,bírom a fárasztó dolgokat,hisz a kosárlabdában megszoktam! xD Ám én csak Fashion Dance-ztem,amit sztem újra elkezdek,mert imádom! *.* Ám nézd meg a Bolyhocskák nevű csapatot táncolni! :D A Dunántúlon minden versenyt megnyertek! *.* Ügyik! :) Ám az án osztálytársam a Csacsogó Csajok-hoz jár! :)
2010. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lola666 válasza:
Ám ha már táncoltál,és úgy akarsz átváltani a Rock'n'Roll-ra,akkor igen különös lesz,mert én már láttam Rocky felléptést(akrobatikus Rock'N'Roll-t),és mindenhol felgyorsították a zenét,hisz alig lehet olyan zenét találni,ami elég pörgős a Rockynak,mert a Rockyban elég gyorsan kell rúgdosni,ugrándozni,és ehez aztán gyors zene kell. Csak 1 zenét ismerek,amit nem kell fölpörgetni,talán csak 1 picit,de nem hiszem,és az ez a szám: The Veronicas - Untachied . Hallgasd meg,és te is elfogsz csodákozni,hogy milyen gyors a zene,és erre kell táncolni! :D Ha meg ismered,akkor meg mind1. De sztem a Rocky az egyik leggyorsabb tánc,amihez gyors zene is kell! :D Egyenlőre még nem ismerek ennél gyorsabb táncot! *.* És fárasztó is! :) Persze ha profi vagy,akkor már nem annyira! :)
2010. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen, nehéz.

Én serdülő 'A' kategóriás versenyző vagyok páros kategóriában, és szeptembertől juniorba ( ahol már van akrobatika) fogunk versenyezni a párommal.Ha belegondolsz, hogy egy 45-50 kilós lányt kell dobálni, meg akrobatikákat végrehajtani vele, akkor szerintem rájössz hogy nehéz, plusz a folyamatos rúgások is ott vannak, a lábmunka.

Ja és ezek mellett végig legyél feszes, dinamikus.

Ha lány vagy ugyan ilyen nehéz.

14/F

2012. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!