Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok szerintetek be...

13 éves vagyok szerintetek be engednek a konditerembe? :-)

Figyelt kérdés

2016. febr. 27. 07:47
 1/9 Arono válasza:
Persze:)
2016. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2016. febr. 27. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Beengednek de mit akarsz ott csinálni?

A tornászok és súlyemelők általában alacsonyak ugyanis ha ilyen korban nagy súlyokkal edzel akkor idő előtt záródnak a csontvégek és alacsonyabb leszel mint lehetnél.

2016. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom az előttem szólót.

Érdemes edzeni, de inkább aerob cuccokat, úszást, biciklit stb. Csapatjátékokban ilyen korban sérülékenyebb a csontozat, sok törés van labdajátékok közben, meg kontakt sportoknál. De nem szabad testépíteni, főleg nem szabad tápokat tolni, mert bármelyikben lehet suttyomban hozzáadott hormon. Szóval ésszel. Inkább saját súllyal.

2016. febr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"The Rock" alias Dwayne Johnson 13 évesen kezdett bele a súlyzós edzésekbe. 196 cm és 120 kg.
2016. febr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


Igen? A bubópestis halálozási aránya csak 50-80% volt. Az hogy a 20%-ba tartozó természetes immunitással rendelkező Bedő Jenő tiszaháti jobbágy k_rvajól érezte magát miközben tombolt mellette a pestis még nem jelenti hogy a pestis veszélytelen.

2016. márc. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


Vannak erős dohányos van aki évtizedek óta szívják mégse tüdőrákosok, de a dohányzás és a tüdőrák közötti összefüggés bizonyított.

2016. márc. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés 13 éves kor alatt? Vajon szabad?


[link]

2016. márc. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2016. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!