Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szobakerékpár vásárlásnál...

Szobakerékpár vásárlásnál mire figyeljek, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
sohasem volt még semmilyen edzőgépem itthon, arra gondoltam beszerzek egy szobabiciklit. nem olvasgattam utána még mélyebben de ahogy rápillantottam ezek közt is van ezer féle szalagfékes mágnesfékes semmit sem tudok. a keretem rá 30-35ezer ft. szóval ahogy látom a legolcsóbbak közül válogathatok talán, mire figyeljek esetleg ajánlanátok is konkrétan valamit? köszönök minden tippet is ezzel kapcsolatosan
2016. márc. 1. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában kb minden gagyi, ezért nem is ajánlom ezt az árkategóriát...


Egy szobabicikli alapvetően semmi másra nem jó, mint otthon a négy fal között, hosszú aerob edzést tartani, esetleg nagyon enyhe kardiót...


Ebben az árkategóriában legyen az szallagfékes, vagy akár mágnes, szinte biztos, hogy pillanatok alatt elkezd csörögni zörögni... Ritka az az olcsó mágnesfékes, ami nem zörög ebben az árkategóriában, igazából ez a vagy kifogod, vagy nem...


Én 4 éve 130kg voltam, most 85 vagyok ez jó étrend és rengeteg mozgás eredménye...


Szobabringát csak az elején használtam, olyan 95kg-ig, azóta, ha rossz idő vanbis, inkább a szabadban mozgok.

Az első 30 kg-ot egy vaterán vásárolt szallagfékes ősrégi, mindenféle elektronikától mentes, csörgő zörgő acélcsodával értem el, vaterán vettem 2500ft+postaköltség ért...


Mikor azt halálra hajtottam(2év),

Akkor döntöttem úgy, veszek egy mágnesfékes bringát a decatlonban, mert azt hittem az halk, és akkor fejhallgató nélkül is nézhetek tv-t...

Hát 2 hétig volt halk, azóta csörög, zörög, nyikorog... Garanciára megszerelik, de 1 hétig nem tart, újra kezdi...

Panelban gyakorlatilag vagy fejhallgató, vagy max hangerő a tv-n... Hozzáteszem hangosabb a régi szallagfékesnél...

Ezért szktam inkább ki a szabadba.

2016. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, még azt hozzátenném, a mágnesfékes bringám a pulzust abszolút tippre méri, sőt, mondok jobbat, bármilyen vezetőt szikszallagozok az érzékelőkre, mindennek méri a pulzusát, még egy üres bőr kesztyűnek is amiben nincs benne a kezed... Szóval képzelheted mennyire reális adatokat kapsz... Vannak sokan, akik figyelik mennyi kcal-t égettek el a bringa szerint, aztán csodálkoznak, hogy nem fogynak... :)
2016. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!