Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagymellű lányok! Hogy megy a...

Nagymellű lányok! Hogy megy a futás?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni futni, de elég nagy mellem van (95/F). Van olyan sportmelltartó, amiben kényelmes lenne a futás?
2016. márc. 6. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most vettem, nem akarlak elkeseríteni... Nekem csak 90/C, de még így sem volt könnyű dolgom, mivel kissé meg van ereszkedve. A legtöbb helyen 80 a max. Ahol van is nagyobb, a tartása egyenlő a nullával.

Én megvettem az egyetlen olyat, ami jó is volt rám, és a tartása is OK volt, és ugrálás közben sem hagytam el a melleimet.

[link]

Emellett az Anita márkát dícsérik nagyon sokan, de azt a környéken nem találtam.

2016. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rajtam altalaban van egy rendes melltaro es azon egy (neha ket) sportmelltarto. Ez igy eleg popec modon a helyen tartja a mellem, bar nem akkora, mint a tied.
2016. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 75F-es a méretem. Mozgáshoz mindig kettő sportmelltartót veszek fel: egy merevítőset és még erre egy szorosabb (egy-két számmal kisebb) merevítő nélkülit.


(A merevítőset a bravissima.hu-ról rendeltem, Freya márkájú - ill. a Marks&Spencerben is láttam hasonlót; ill. régen a Felina gyártott egy tökéletes merevítőset, de már sajnos nem lehet kapni vmiért - a merevítő nélküli pedig egy Triumph Triaction.)


Én nem szoktam futni. Nagyon sokáig próbálkoztam vele, de még így, egyszerre két melltartóban is nagyon mozognak a melleim, ami kényelmetlen és nem is tesz jót a feszességüknek. Helyette másféle dolgokat mozgok, kardiónak meg szobabiciklin vagy ellipszistréneren edzek.


24/L

2016. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, hiába a jó melltartó, futás után megfájdul a vállam, nyakam (bevág a melltartó.)
2016. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem erőltetem már a futást, régebben a sportmelltartó fölé még kombidresszt húztam (ami fenéknél összecsatolható), jó szűket, az úgy-ahogy leszorította a mellem.

Úszás, bicikli, túrázás. Bár nem helyettesítik tökéletesen a futást...

2016. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem 90D. melltartóra veszek fel vagy egy szűkebb toppot. vagy sportmelltartó. de abból tényleg baromi nehéz méretet találni még nekem is. az egyik boltban konkrétan minden sportmelltartó max C kossára volt jó. de inkább A-B-re.. nem gondolnak azokra,akiknek nagyobb a mellük..

de ugyanez igaz sima melltartókra is. kisebb a választék D kosártól. A-B-Cből van nagy választék.

2016. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keresd az Elomi, Panache márkákat! Én is ezeket hordom, G-H kosárban is jól tartanak!
2016. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!