Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Scitec Nutrition 100% Beef...

Virag17k kérdése:

Scitec Nutrition 100% Beef Protein használatával kapcsolatosan kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
Heti 5ször edzek, szénhidrát és zsír csökkentett, fehérje gazdag táplálkozás mellett szeretnék proteint szedni. Fogyni szeretnék, jelenlegi súlyom 66kg (180 cm magas). Kérdésem az hogy számomra mi az a napi adag ami a fogyásban segít? Jó az ha a napi 5-6 étkezésből egyet a proteinre cserélek?

2016. márc. 9. 11:06
 1/4 anonim válasza:
Hogy ne szedj, mert több benne a cukor mint a fehérje
2016. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a proteineknek nagy részében több a szénhidrát mint a fehérje de mielőtt megvettem utána néztem, ebben alig van 1% szénhidrát, a helyes használata érdekelne inkább de azért köszi a választ! :)
2016. márc. 10. 16:28
 3/4 anonim válasza:

Legfontosabb edzés után egyből, étkezésen kívül. Ha étkezést is ki szeretnél váltani vele, ihatsz kettőt, kiváltva a reggelit vagy a vacsorát. (Inkább a vacsorát javaslom, reggelre szénhidrát is kellene.)

Ez általánosságban igaz minden fehérjére, a tiéd sajnos nem tudom, hogy csak gyors felszívódású-e, kérlek nézz utána. Ha igen, akkor étkezés kiváltására mindenképpen egy kombinált vagy egy lassú felszívódású kellene.

2016. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 
2016. márc. 16. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!