Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csinált meg mostanában valaki...

Csinált meg mostanában valaki katonai alkalmasságit? 2016 ban. Nagyjából mire kell számítani? érdekelne, hogy a kapott ábrán pl kitámasztott lábbal látom a felülést, de gyanítom hogy nem így van.

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem idén csináltam, de egyetlen egy a fontos.


Futás, fekvő. Ennyi.

Állóképességedre lesz a legnagyobb szükség. 3200métert fussad minél jobb idő alatt. Illetve 1 órás futásokkal is gyakorolj a hosszabb távokra. Amik ha alkalmasságin nem is, de a kiképzésen biztos hogy elő fognak jönni.


Nagyon sok kiképző mániákusan szeret bsztatni a fekvőkkel, ha látják hogy rendesen csinálod, le szállnak rólad, de ha látják rajtad, hogy alig ment ki a 40, akkor végig fognak bsztatni.

Fekvőkre állj rá minél jobban, egy 50-60 menjen ki.

A tüdőkapacitásodat nagyon jól megdobja az úszás, ha be tudsz iktatni heti 1x egy uszodát, a futás mellé, akkor nagyon látványos lesz a fejlődés, főleg az elején.


A felülést majdhogynem mindenki leszrja. Csinálhatsz hasprést otthon, de nem ezen lesz a hangsúly. Sem az alkalmasságin sem az alapkiképzésen.

2016. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lényegében erre voltam kíváncsi!
2016. márc. 16. 09:47
 3/4 A kérdező kommentje:
aki eléri a minimum pontszámot most 220 én felmértem olyan 277 körül jött össze, itthoni körülmények között.( annak garantált a bejutás vagy ezt még bírálják, pl csak a legjobb 30 at veszik fel, vagy hogy működik ez?)
2016. ápr. 3. 23:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Az megfelelt minősítést kap. Kategorizálják és mehetsz az egészségügyi alkalmasságira.
2016. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!