Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás után hányinger és...

Futás után hányinger és hidegrázás?

Figyelt kérdés
25 perc futás után hányingerem van és ráz a hideg, ez mennyire normális? Nagy súlyfeleslegem van, 168/92, elhatároztam, hogy életmódot váltok, egészségesen étkezem (kevesebb ch, több fehérje) és elkezdtem futni,ez még csak 3 napja van így. Első nap csak 20 percet bírtam,tegnap és ma 25-t, viszont utána nagyon rossz még kB. 1 órán át! Előtte nem eszek nehezet és nem is rögtön evés után futok, iszok is előtte, közben és utána is, mit csinálok rosszul? Ma megpróbáltam, hogy bekaptam utána egy szem szőlőcukrot, de nem segített! Segítsetek légyszi!
2016. márc. 20. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyon felmegy a pulzusod. Nem véletlenül javasolják nagy túlsúlynál futás előtt a terheléses ekg-t. Egyébként a térdednek sem tesz jót!

Előbb gyors séta, bringa, szálkásító étrend, adj le legalább 10-15 kg-t, utána menjen csak futás, és súlyzós edzések!

2016. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#2: Kérlek, ezt itt ne! Túlsúllyal elkezdett változtatni, segíteni kell ebben, és nem beszólni! Senki nem sportosként kezdte! Egyszer mindenki vagy kövér volt, vagy sovány...

Az első lépést megtetted kérdező. Az ilyenekkel ne foglalkozz! ;)

2016. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 és 3 köszönöm, igazából biciklizek is már több mint féléve 30-30 percet, munkába oda-vissza, nyílván kevés,az elmúlt fél évben 10kg-t híztam :(

2-es, igen tudom, ezért döntöttem el, hogy életmódot váltok, nem csodára várok, mindig azt mondják, hogy sosem késő! Remélem 1 év múlva már nem leszek 'dagadt állat'.

2016. márc. 20. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!