Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit keresnek a K1 és az...

Mennyit keresnek a K1 és az MMA harcosok Magyarországon?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy mennyit keres egy amatőr K1-es és egy profi K1-es. Mind a győztes és mind a vesztes. Mennyit keresnek azokon a szinteken.

És ugyanez érdekelne ketrecharcban.



2016. márc. 20. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ez attól függ mennyire vagy felkapott. ha van egy menedzser, szponzor aki mögéd áll, akkor dől a lé és minden hónapban 2 gálára mész külföldre.


de az átlag azt mutatja, (és ezt magamon is tapasztaltam), hogy megélni nem lehet belőle. Nem az számít, hogy mennyire vagy jó, hanem hogy mennyire vagy eladható.

2016. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Ment a zöld
2016. márc. 20. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Nagyot néztem mikor megláttam hogy Enriko Kehil profi K1 es edzés és versenyek mellett rendőrként dolgozik. Leesett az állam mivel azt hittem hogy külföldön ilyen szinten ebből él, ugytunik megse
2016. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz. Zöld mi
2016. márc. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!