Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az "edzéstervről"?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, vékony, inkább gebe, tudjátok, összes bordám, gerincoszlopom kint van, de ez genetikailag ilyen, sokat eszem mielőtt még anorexiásnak gondolnátok. Mivel ez nem vált be (az evés), még mindig nagyon vékony vagyok, úgy gondoltam sporttal izmot szednék fel, hogy legyen valami formám.

Egy éve lovagoltam, akkor nagyon jó fenekem volt, de most szeretnék valami olcsó sportot.

A következőkre gondoltam: Heti 2x-3x elmegyek a közeli edzőparkba, ott minden eszközzel sportolok, és 600m-t futok (ez nagy mumusom, egyenlőre csak ennyit bírok, idővel több is lesz). Egy ilyen edzés 1,5-2 órát tartana.

Hetente min. 1x, de inkább 2x elmegyek biciklizni terepre, földútra, ez kb 2 óra hosszú, de min. fél órát csak sétálok, így a bicikli 1,5 óra (ide kutyával megyek, és ha találkozunk egy barátjával akkor kicsit maradunk velük, hadd fusson)

Szerintetek ez jó kiindulásnak? Már elkezdtem, de nem vagyok benne biztos, hogy jól csinálom.

Nyáron pedig jógázni szeretnék. Arról mi a véleményetek?


2016. márc. 22. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Na most ha ennyire csontos vagy akkor neked aerob se kell nem hogy futas

Olvasd el a sargakapszula.hu n levo ebookot

Az meg hogy kinek mi a sok kaja az eleg relativ

2016. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hiába sportolsz ha a szervezetednek nincs miből izmot építeni. Ha eszel rendesen mégis ilyen az alkatod akkor valami testtömegnövelőt is ki lehetne próbálni( ebből is vannak normálisak ami nem káros csak visz be némi plusz fehérjét szénhidrátot stb. ) Ha ezt szeded és mellette így edzzel akkor lehet esélyed a szálkásodásra.
2016. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1#-re ne hallgass, a kardió edzés mindenkinek kell.
2016. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Az étrendet kellene rendbe tenni és ha jól végzed az erősítő gyakorlatokat akkor jó lesz a forma. De meg kellene mutatni egy hozzáértőnek a gyakorlatokat, mert nem tuti, hogy jól fogd végezni.
2016. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!