Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csatolok egy képet, egy...

Csatolok egy képet, egy edzéstervről, erről el tudnátok magyarázni mindent, és hogy milyen gyakorlatok ezek?

Figyelt kérdés

Most edzem magam, kellenek az izmok, csak nem tudom, hogy a gyakorlatokat hogyan csináljam


itt a link :

kepfeltoltes.hu/view/160315/12833452_955166564569545_104658726_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



2016. márc. 15. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a kepen van ugy de ettol se izmos se kockahasu nem leszel
2016. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fekvő?
2016. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Nyilván edző diétába kell mennem, de nem értem, hogy ez miért nem működne.
2016. márc. 15. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:

A híres kockahas egy hónap alatt program... :D


Nálunk a fél munkahely ezt nyomja, már gondoltam, fogadásokat kötök rá, kinek lest kockahasa... jó kis pénzt zsebelnék be. :D


A gyakorlatok jók, bár a hasprés-lábemelés kombót 4x15-ös ismétléssel többre tartom.


Hasizmot valóban erősít, de mi lesz a többi testrésszel? Másrészt attól, hogy erősebb a hasizom, még nem lesz kockás... ahhoz el kell tüntetni a rajta lévő zsírt.


Ehhez szálkásító diéta kell, és aerob/kardió mozgás. Ha kezdő vagy, zsíros alappal, akkor ez elég is.

De ha nem, akkor először tömegnövelő edzés kell az izmosodáshoz, és utána lehet leszálkásítani. Az pedig nem egy hónap.


Itt a képekhez le van írva a gyakorlatok neve is, abból el tudsz indulni:


[link]

2016. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, én nem vagyok zsíros, sőt, ha jól tudom, a tavalyi mérésen a zsírszázalékom kifejezetten kevés volt, szoval aerob/kardio mozgás, és tömegnövelő táplálkozás? Hogy tudnék össze állítani tömegnövelő étrendet.
2016. márc. 16. 16:26
 6/7 A kérdező kommentje:
?*
2016. márc. 16. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. A tömegnövelő étrend mellé erősítés kell. Ha van kellő izom, utána jön a szálkásítás, ehhez kell az aerob, kardió.

Van egy könyv, pdf-ben ingyen Letölthető, keress rá, a címe "A sárga kapszula". Minden benne van, amit kezdetben tudnod kell.

2016. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!