Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 évesen nem túl késő elkezde...

15 évesen nem túl késő elkezdeni a szertornát?

Figyelt kérdés
Olyan szivesen szertornáznék... Miskolcon lakom, és esetleg tudtok abban is segíteni, hogy hol lehetne itt? Mert mintha úgy értelmeztem volna, hogy az MVSC-ben csak pici kortól fogadnak... Meg nem tudom, hogy esetleg inkább hobbi szinten lehetne e, mert verseny szerűen nem tudom hogy lenne-e elég időm. A segítő válaszokat előre is köszönöm (ha segít akkor: 165-168 cm vagyok az orvosnál mindig mást mondanak, és 50 kg, lány! 😊)korábban is sportoltam már 4 évig judóztam, aztán úsztam, most pedig kosarazok és lovagolok 😊 rövidebb ideig kéziztem is, de nagyon hiányzik a rendszeres sportolás mint ami akkor volt, amikor judoztam...

2016. márc. 23. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha akarnál se tudnál már versenyszerűen szertornázni. A versenyzők már kicsi korukban elkezdik.

Csak ezt találtam, de ha jól értelmezem, akkor itt már nem foglalkoznak nagyobb kezdőkkel.


[link]

2016. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen én is pont erről beszéltem... :S szóval,hogy ezen kívül van valahol? ÉS inkább esetleg tudnának olyanok segíteni,akik segítenek is? Mert mondtam,hogy nem szeretnék verseny szerűen és én is erről az oldalról beszéltem ;)
2016. márc. 24. 11:09
 3/3 anonim válasza:

En tavaly december-ben kesztem es nyelvvizsgam miatt ki kelett hagynom felevet es mar versenyeztem is es egy kivetelevel az osszeset megnyertem. Soha sincss tul keso elkezdeni max nem leszel ojan jok mint az 'igazi' versenyzok

14 lany (es en 176 vagyok ami viszonylag magas de az sem feltetlen hatrany)

2016. márc. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!