Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nagyobb popsit...

Rékuska866 kérdése:

Hogyan tudnék nagyobb popsit csinálni? Elég vékonyka vagyok, nem szeretném az edzéssel még ezt a kevéske zsírt is elveszteni. Tudom, hogy kell hozzá edzeni rá, de milyen gyakorlatokat csináljak ami nem zsírégető, hanem izomnövelő?

Figyelt kérdés

2016. márc. 24. 22:12
1 2
 1/13 Cortez70 ***** válasza:
Nincs zsírégető gyakorlat. Étrendfüggő, hogy fogysz vagy nem, nem pedig gyakorlatfüggő. Súlyzós guggolàs és kitörés kell + annyi kaja, hogy kalória pluszban legyél.
2016. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

most milyen popsid van?

Súlyzó egyáltalán nem kell, a saját tömeges edzésnél nincs jobb. ;)

youtubeon is van rengeteg segges video, szerintem nézelődj ott is. Vagy ha gondolod keresek neked én :o

2016. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Cortez70 ***** válasza:
Saját testsúllyal nem sokra mész.
2016. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Pont de. És ellenben a súlyzókkal, még meg sem terhel, ha ésszel csinálod. ;)
2016. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Cortez70 ***** válasza:
Biztos marhaizmos lehetsz kisgyerek. :)
2016. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Cortez70 ***** válasza:
Ha meg nem terheled meg, mint írtad, akkor szerinted mitől lenne izmosodás öcsi?
2016. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Cortez, elméletben súlyok nélkül is lehet progresszió, ha a fegyencedzést veszed alapul. A lényeg, hogy nem szabad a sima guggolásnál leragadni.

Mondjuk én inkább maradok a súlyoknál. ;)

2016. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#4: Az viszont miért jó, ha nem terhel meg? Ha nem terhel meg, nincs mikrosérülés, anélkül nincs regeneráció, anélkül pedig új izom...
2016. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Cortez70 ***** válasza:
Vera, talán picit én is értek hozzá. :)
2016. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Cortez, mindig is elismertem a hozzáértésedet, tudod jól! Azt viszont nem tudom, mennyire vagy otthon a saját testsúlyos dolgokban (én semmennyire), ezért is írtam, hogy elméletben... Mert pl, ha fél lábbal guggolsz, az egész testsúlyos egy lábra nehezedik, tehát meg is van a plusz terhelés. Mondjuk az már való igaz, hogy ezt a szintet már nehéz növelni súlyok nélkül. De eleinte megoldható.
2016. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!