Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanulni gördeszká...

Szeretnék megtanulni gördeszkázni. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és lehet, hogy furcsa, de meg szeretnék tanulni gördeszkázni. Még mielőtt valaki kitalálná, nem "menőzésből", csak tetszik ez a sport. Még nem vettem gördeszkát, nem tudom eleve, hogy hol lehet normálisat kapni. 8000 Ft-ot rá tudnék szánni.

Tudom, hogy olyat kell, aminek hajlított a vége. Más egyéb elvárásom nincs, először odáig akarok eljutni, hogy egyáltalán tudjak vele gurulni. :D

Rákerestem interneten, viszont mindenhol csak nagyon fiús deszkákat láttam. Nem akarok csicsásat sem, csak valami egyszerűbbet, valami kis felirattal, csajosabbat.

Ja, és még annyi, hogy ha lehet ne írjatok olyanokat, hogy gy lánynak nem való a deszkázás, bla-bla-bla... Nagyon tetszik, és nem érdekelnek az ehhez hasonló vélemények! :)

Köszi előre is a normális válaszokat! :D

12/L



2016. márc. 28. 19:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!