Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pesten melyek a legjobb...

Pesten melyek a legjobb boxtermek, hova érdemes menni edzeni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ami nagyon jól tanít boxolni,van erőnléti edzés is,megfizethető áron van és jófej emberek járnak oda és nem a kötöszködés a főbb céluk.

2 nagyon jót hallottam a Vasast és a KSI-t,azt hallottam a Vasas a legjobb,utána a KSI.Melyik a jobb szerintetek vagy van-e ezektől is jobb?



2016. márc. 31. 19:15
 1/2 anonim válasza:

Látom, nem nagyon válaszol erre a kérdésre senki, pedig én is jó sokáig kerestem olyan helyet, ahol felkészítenének akár verseny szintig. Mivel Budán lakom, így a közelben kerestem. Sok helyen olvastam már, hogy nem is igazán az számít, hogy milyen terem vagy milyen felszerelés, mert ezek a legtöbb helyen adottak.


Inkább az a fontos, hogy az edződ, akitől tanulsz, az jó legyen. Egyik kollégám mondta, hogy bedobtak hozzájuk egy szórólapot nem rég egy új boxteremről, az a neve, hogy Cosmos Boxing Boxterem. A Fehérvári útnál van, nekem pont útba is esik munkából hazafelé, na gondoltam elmegyek és kipróbálom.


Azt kell mondjam, eddig pontosan azt kaptam, amit kerestem is. Az edzőm (Zoli) úgy tudom, AIBA instruktor és versenyre felkészítésért is lehet hozzá menni. Nagyon megnyerő figura, tökös, keményen fogja a csapatot és nagyszerű edzéseket tart. Én úgy mentem oda, hogy majd biztos be kell vásárolnom mindenféle felszerelésből, de meglepődtem, mikor a kezembe nyomták a kesztyűt, mondva, hogy használhatom edzéshez. Persze mivel komolyan gondolom a dolgot, venni fogok saját kesztyűt és egyéb felszerelést, de mégis mennyire jófejség már, hogy aki ki akarja próbálni ezt a sportot, annak nem kell feleslegesen beruháznia? Sok helyen láttam, hogy bérelni kell az eszközöket - pedig a Cosmosban ugyanúgy tisztítják őket, mégse kérnek érte bérleti díjat.


A terem amúgy szinte teljesen új, látszik, hogy nem rég nyílt, csak az épület régebbi (ne ijedj meg a külsőtől), amiben van, de a terem nagyon igényes. Van saját ringjük, ami Zoli szerint versenyszínvonalú és méretű - ez nagyon fontos annak, aki versenyszerűen akar ökölvívással foglalkozni. Úgy láttam, hogy a boxterem felett az épületben van egy fitness terem is - megfontolandó...


Gondoltam leírom a story-mat, hátha valaki épp abban a cipőben jár mint én és egy jó boxtermet keres, ami nem nagyüzemi edzésre rendezkedett be, mint a nagyobb edzőtermek boxedzései. Remélem, hogy megmarad ez a terem annak, aminek most elindult és lesz Budapesten egy olyan hely, ahol minden csak a boxról szól, mindenféle körítés nélkül.

2018. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemrég indult egy új csoport a Fradiboxban, Rosta Boxing Team, elég profi edzővel, őt tudom ajánlani. A Klinikák környékén van a terem (egy FTC-s teremben vannak az edzések). Hétfőn és szerdán vannak az edzések 17:30-tól, de szólt az edző, hogy pár héten belül bővítené az edzésidőpontokat. Elég kemény edzések vannak + nagyon alapos a technikai oktatásnál.
2019. ápr. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!