Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a jelentősége a nélküled...

Dettus114 kérdése:

Mi a jelentősége a nélküled című számnak?

Figyelt kérdés
Foci meccsekről készített videókon szoktam látni, h a szurkolók éneklik az Ismerős Arcok :Nélküled című számát, miért éneklik, miért pont ezt,mi a jelentés?

2016. ápr. 3. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hol éneklik, figyeld a szöveget, és gondolkodj!

Nem vagyok focinéző, a dalt ismertem, de erről nem tudtam, hogy Dunaszerdahelyen minden meccs előtt eléneklik. Nem kellett rajta gondolkodnom, miért... ismerve a dalszöveget. ;)

2016. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de én azért szeretném tudni az eredetét ha szabad...
2016. ápr. 3. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Persze, hogy szabad...

Az érdekelne engem is, de csak kíváncsiságból. De igazából nincs jelentősége. Lehet, az ominózus véres szombat volt a kiváltó ok (én erre tippelek). Vagy csak az ott lévő magyargyűlölet, ami ellenére büszkén vállalják a magyarságukat. De lehet, a nyelvtörvény...

Bármi is... Sokkal inkább magyarok, mint idehaza bárki. És ez igaz mindenkire, akik elnyomott területen élnek, és a tiltások ellenére kiállnak, és megszólalnak magyarul, és lengetik a magyar zászlót.

És ehhez nem kell tudni az eredetét...

2016. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
"Mi egy vérből valók vagyunk", "Mind az 5 millió jo magyar akit nem hall a jó világ". Szerintem ez mindent elárul. Azokról szól akik nem élnek jelenlegi határainkon belül, de magyarok és el vannak nyomva.
2020. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!