Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Első sportmelltartó?

Első sportmelltartó?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni futni, de még véletlenül sem akarom, hogy megereszkedjenek a melleim... Szerintem már így is bánhatom, hogy anno iskolában tesin nem hordtam sportmelltartót.


Hol vegyem?

Mire kell figyelni?

Melyikek a jók?


75B-s mellem van, lehet nem is kell külön sportmelltartó?

Egyáltalán nem értek hozzá...

Viszont annak örülnék ha nem lenne drága, mert jelenleg épphogy megélünk (de ugye a mozgás fontos lenne..)



2016. ápr. 15. 02:28
 1/5 anonim válasza:
2016. ápr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat nem rosszindulatbol, de ha tenyleg epphogy megeltek, lehet, hogy nem victoria's secretes melltartot kene venni (1. linkje)

Szerintem barmelyik jo lehet, az uzleben probald fel, ugralj benne, es ha szerinted megfelelo, akkor vedd meg! En vettem mar Lidl-ben is, nem emlekszem mennyiert, de keves volt es jol birja, kenyelmes. A Takkoban is vettem mar, az dragabb volt (4000 ft) kapocs, merevito nelkuki, es megis annyira jol tart, hogy hihetetlen. (Nekem nincs nagy mellem, inkabb A, mint B, de a kapoccsal, merevitovel ellatottak nekem nem jonnek be sportmelltarto teren)

2016. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én dectahlonban vettem most párat, az egyik 7000-ről bolt leárazva 3e-re, az nagyon jól tart. A másik típusú 3e, az alá veszek simát is, mert önmagában azért picit járnak alatta a melleim futás közben :)
2016. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
(Első vok) én a fazon miatt küldtem
2016. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én az Auchanban vettem 1200-ért, és teljesen jó!

Dechatlonban ami 2000 alatt volt, az mind kicsi volt rám, többet meg per pillanat nem tudtam adni érte

2016. ápr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!