Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki használ táplálék kiegészítő...

Ki használ táplálék kiegészítőket?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban, kinek írhatok?

2016. ápr. 16. 15:08
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Kèrdezz itt nyugodtan, legalább több választ kapsz.
2016. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Okés, csak gondoltam beszélgetésben többet megtudok. A lényeg hogy 15 éves vagyok (lány) és szeretnék belevágni a sportba meg életmód váltásba és a Biotech Usán láttam pár hasznosnak tűnő kiegészítőt amit belinkelek:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

Ezeket ihatom? Illetve egy nap mikor és hogyan osszam be ezeket? Mert pl kettőhöz is oda van írva hogy edzés előtt vagy közben esetleg reggel de gondolom egyszerre felesleges kettőt. Szerintetek?

2016. ápr. 16. 15:20
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Egyik sem kell neked. Multivitamin kell és edzés utánra mehet egy tejsavóprotein wheyprotein). A marhaproteint nem ajánlom, mert vágóhídi hulladék. Nyesedék, porcos részek, vérplazma- ezekből készítik. Tulajdonképpen veszel drágán egy zacskó zselatint. Az étrendet lődd be jól és elég amit írtam.
2016. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!