Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet még belőlem artista és...

Lehet még belőlem artista és hogyan dolgozhatnék cirkuszban?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,9.osztályos (közgazdasági szakközépiskola) nem igazán vagyok hajlékony,de bármit megtennék érte,hogy hajlékony legyek.az álmom,hogy artista legyek és/vagy állatokkal dolgozhassak a cirkuszban.hogy lehetne ez lehetséges?segítsegek kérlek!! Érettségi után is tanulhatnék artistának?

2016. ápr. 17. 14:35
 1/10 anonim válasza:
66%

Ebbe inkább bele kell születni. Az artisták már egész pici koruktól edzve vannak, ezt szerintem te 15 évesen már akkor sem pótolhatnád, ha lenne rá lehetőség. Hasonlónak képzelem, mint a balettet, ott is csak azokból lesz balerina, aki már kora gyerekkorában kezdi.

Cirkuszi állatokkal pedig ne akarj foglalkozni, kínzás amit velük tesznek. Ne akarj ilyesmiben részt venni.

2016. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Van egyébként artistaképző Bp-en, Baross Imre a suli neve, nézz utána.

#1

2016. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,tudok róla,de sajnos nekem nem lenne rá lehetőségem oda járni,mert mosonmagyaróvári vagyok,meg úgy tudom,hogy ott 10-12 éves korban van a felvételi,és 16 éves korban úgy,hogy valaki sportolt előtte már,pl légtornász (asszem ez a neve) azért el tudnék magamtól érni 18 éves koromig valamit a hajlékonysággal kapcsolatban vagy már nem tudok változtatni? Köszönöm a válaszodat!:):)
2016. ápr. 17. 17:05
 4/10 anonim válasza:
Hobbi célra még fejlődhetsz ha tanárhoz jársz tornázni és sokat edzel de hivatásos artista már nem lehetsz ebben a korban 0 előélettel.
2016. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És azzal a tudással bekerülhetek egy cirkuszba?:)
2016. ápr. 17. 17:28
 6/10 anonim válasza:
Azzal már biztosan nem. Egy jobb cirkuszba minimum 10-20 éves sport és artista múlttal lehet bekerülni, hivatalos iskolákkal.
2016. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj ez most olyan rossz hír:( köszönöm a válaszodat!
2016. ápr. 17. 19:31
 8/10 anonim válasza:
Hát ez van. Jobb előre tudni, mint nagy álmokat kergetni és aztán pofára esni. Balettel kapcsolatban is rengetegen vannak így, kérdezgetik itt, hogy x évesen, még nem hajlékonyan / ducin / 0 tudással lehet-e belőlük még balerina de sajnos ez is olyan, hogy megfelelő időben kell elkezdeni.
2016. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen,jobb tudni(:( hogyan dolgozhatnék még cirkuszban?
2016. ápr. 17. 20:59
 10/10 anonim válasza:
Jó sok kérdést kiírtál te lány :D Nézd meg szépen miket írtam, ide is csak azt írnám úgy is :D
2016. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!