Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fontos! Bekerülhetek a Baross...

Fontos! Bekerülhetek a Baross Imre Artistaképzőbe, ha gerincferdülésem van, de viszont jól zsönglőrködöm? Bővebben lent ->

Figyelt kérdés
Természetesen tudom, hogy handstand pálcás nem lehetek, de ha zsonglőr szeretnék lenni, bekerülhetek az artistaképzőbe? Ez lenne minden álmom, csak a bökkenő a gerincferdülés, tehát a felvételi követelményeknek sem tudok megfelelni, kézállás, fejállás, szökdelések, (mármint megtudom őket csinálni, csak nem szabad) így nem tudnám összeszedni a kellő pontszámot. Viszont írnak egy olyat is, hogy felvételét nyeri minden olyan diák, aki szakmába illik (és a hajlékonyságot hozzák példának), ide beleszámít a zsonglőrködés, és jó érzék a bohóckodáshoz, szórakoztatáshoz? Amúgy amit csinálhatok, húzodzkodás, spárgák azok mennének. Ha esetleg valaki artistaképzős, megtudná-e ezt nekem kérdezni az ott dolgozóktól? Előre is nagyon köszönöm!

2014. márc. 31. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de szerintem nem.

Nekem is gerincferdülésem van, semmit sem tudnál ott csinálni, különben nagyon lesérülnél.

És olyan nincs, hogy csak egy dolgot kelljen csinálnod, többféle óra van ott.

2014. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
hívd fel őket. amúgy az sem kizárt, hogy azt is megdumálhatod, hogy nem vesznek fel, de hagyj járj be arra ami érdekel.
2014. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 igen, emiatt bizonytalanodtam el, hogy több óra is van, és csak a zsonglőr és bohócképző órákon tudnék résztvenni, legalábbis amiről úgy tudom nem árt :/

#2 ez jó ötletnek tűnik, bár nem tudom mit szólnának hozzá, de egy próbát megér! :)

Köszönöm mindkettőtök válaszát!

2014. ápr. 1. 21:10
 4/9 anonim válasza:
100%
ha az iskola esetleg nemet mond arra amit javasoltam azt is megpróbálhatod, hogy a tanárral beszélsz aki a neked érdekes dolgot tanítja. csak legyél bátor :)
2014. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Még várom a véleményeket :)
2014. ápr. 17. 22:29
 6/9 anonim válasza:
Nekem is gerincferdulesem van, de nagyon szeretnek zsonglor lenni. Majd ird meg kerlek mire jutottal!
2015. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gerinc ferdülésem van és már négy éve táncolok és semiben sem akadályoz meg.😊 Sok sikert!!
2015. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer láttam egy dokumentumfilmet a Cirque du Soleil felvételi eljárásáról. Már az első rostán csak azok jutottak át akiknek 5-10 éves sportmúltjuk volt: akrobatika, talajtorna, atletika, stb.


Ráadásul, teljesen más dolog parancsra zsonglőrködni, mint saját magad szórakoztatására!


Hivatásos artistának lenni nagyon nehéz dolog és nem is fizet jól. Hobbiként én is zsonglőrködöm 10 éve, de kitanultam mellé egy szakmát és abból jól megélek, neked is ezt javaslom!

2015. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bár már nem foglalkoztat a téma, csak hirtelen fellángolás volt, de köszönöm hogy megosztottátok velem élményeiteket! :-)
2016. jan. 30. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!