Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Natúr szója fehérje ízesítési...

Natúr szója fehérje ízesítési módszerek?

Figyelt kérdés
Próbaképpen vettem egy 2 kilós kiszerelésű ízesítés nélküli 90%-os szója fehérjét de tisztán vízzel/tejjel ihatatlan vagy legalábbis 10 percig kell felette ülni mire legyűri az ember a kb. 3dl shakeet. Olvastam, hogy többen kakaóval próbálják ízesíteni de ez nem tudom mennyire jó ötlet a cukortartalma miatt. (A fehérje mellé 5g kreatint is iszok alkalmanként) Szerintetek jó lehet a 30g fehérje 5g kreatin 30g nequik kakaópor arány? Vagy milyen más módszert javasoltok?

2016. ápr. 20. 08:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat kifelejtettem, hogy van cukormentes kakaópor is. Arról mit gondoltok?
2016. ápr. 20. 08:40
 2/4 anonim ***** válasza:

A sima cukrozatlan kakaó hideg vízben nem fog feloldódni. Azt fel kell kis vízzel főzni, max utána tudod belekeverni.


És ha nem shake formájában innád?


Belekeverhető pl. ízesített zabkásába. Vagy lehet csinálni különböző zabos sütiket, amibe keverhető. Vagy palacsintába. Lehet csinálni proteinszeletet. Én inkább ilyesmiben gondolkodnék.


Ha shake, akkor meg megpróbálnám eritrittel, plusz valamilyen aromával.

2016. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Holland kakaópor, kávé, gyümölcs, zabpehely.
2016. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam köszi. Zabpehellyel elviselhetőhető kategória volt. Vettem holland kakaó port. 30g fehérjéhez adtam 5g port és egy teáskanál (folyékony) édesítőszert és olyan íze van mint a forrócsokinak. Ezer hála érte!!
2016. ápr. 21. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!