Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pénteken az osztállyal voltunk...

Pénteken az osztállyal voltunk az iskolánkhoz közeli utcai kondiban (vagy hogy mondják)?

Figyelt kérdés
Én pár percig kb 5 folyamatosan a hasizmot erôsítő "gépen" voltam. Általában itthon szoktam mikor van kedvem felüléseket csinàlni, de ez után tegnap és még ma is fáj a bordáim környéke. Mikor fel akarok ülni az ágyon akkor lent is érzem a hasizmom. A bordáim attól a gyakorlattól fàjhatnak? Ha lemennék oda többször és ott erősíteném a hasizmom akkor az többet érne mint a sima felülés? Nem lehet esetleg itthonra csinàlni vagy beszerezni hasonló gépet?

2016. ápr. 20. 18:26
 1/7 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 20. 18:34
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Nyilván többet érne. Eleve baromság felüléseket végezni, mert inkább a csípőhajlítók dolgoznak és elcseszheti idővel a derekad. A hasprés ezerszer jobb és a függeszkedve lábemelés, plank, haskerekezés. A hasgépek is jók, amiket a konditermekben találsz, de gondolom nincs rá fél millád, hogy otthonra olyat vegyél. De nem is kell, végezd, amiket írtam.
2016. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem gép, hanem egy sima pad, fémből. Ezen csinálj hasprést.
2016. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Amikor én írtam a választ akkor még nem volt kitéve a kép. Amikor elküldtem utána láttam, hogy nem egy gépet rakott ki.
2016. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam ezt hogy hívjàk mivel nem értek hozzá
2016. ápr. 21. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Cortez én a kérdezőnek mondtam.
2016. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Oké.
2016. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!