Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire balesetve...

Szerintetek mennyire balesetveszélyes úgy használni egy egysoros fittness korit, hogy csak az első és a hátsó kerekek vannak felszerelve?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed? Szülő vagy? Vagy ki akarod szedni a középső kerekeket? Vagy a haverod akarja kiszedni, és te ellenzed? Szóval, miért?
2016. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Amúgy meg mi értelme kiszedni ?! Ilyen mé meg sem fordult a fejemben .Ez milyen hülyeség ,nem is értem .
2016. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Agro koriknál szokták csinálni, a slide miatt, de fitness korival nem tudsz korláton csuszkálni mert a sin nem alkalmas rá
2016. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül is kipróbáltam, és még egyben vagyok. Tetszik! Sokkal könnyebb így a kori, és jobban is gurul. Igazából attól tartottam, hogy két kerékkel érzékenyebb lesz az útfelület egyenetlenségeire, de egyelőre semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Persze lehet, hogy egy mélyebb kátyúnál már érezhető lenne a különbség (80-as Zafiro kerekek), de azokat meg alapból kerülöm. Így marad! :)
2016. máj. 31. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!