Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen cipőt ajánlanátok?...

Milyen cipőt ajánlanátok? (porckopás)

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és már régóta porckopásom van a térdemben, de mostanában egyre többször érzem, hogy fáj a térdem. Elég sokat gyalogolok napi szinten, gyors tempóban, és sajnos nem megfelelő cipőben. Milyen cipőt tudnátok ajánlani ami jó is lenne, és jól is néz ki? Max 20.000-et tudok rászánni jelenleg. Én futó vagy gyaloglócipőre gondoltam, de persze nem tudom, hogy az mennyire lenne jó, illetve mások véleményét is meghallgatnám, mert én ilyenhez nem értek. (Az orvos csak annyit mondod, hogy olyan cipőt ami tartja a lábam..:/)

2016. ápr. 23. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Futásnál mindig fájt a tèrdem, viszont a Dechatlonban vettem egy cipőt, amiben sokkal-sokkal jobb. Szürke-rózsaszín (sajnos nem volt más színben), tépőzáras, és nem a legszebb, de tényleg jó. Betonra tervezték, kb 20E Forint volt, ha jól emlékszem. A talpában valami speciális ütéscsillapító betét van, már sétálnibis egész más érzés benne.

Hogyha a sportcipő jellegekkel nincsen gondod, szerintem nézh körül a Decathlonban, keress olyan cipőt, amit betonra való futáshoz terveztek. Próbáld fel, már akkor érezni lehet a különbséget.

Hogyha máshol nézelődsz... Ugyan nekem nem volt, de szerintem ilyen cipő a Nike AirMax, viszont az nem ez az árkategória.

Az a fontos, hogy speciálisan kiképzett, "rugózós" talpa legyen.

Sok sikert a keresgéléshez! :) 18/L

2016. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Én is valami ilyesmire gondoltam :)

2016. ápr. 25. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!