Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogjak hozzá? Mik...

Hogyan fogjak hozzá? Mik legyenek a kezdő lépések?

Figyelt kérdés

Mióta dolgozom és ülő munkát végzek, teljesen ellustultam, és koránt sem vagyok olyan fitt, mint korábban.

Most telt be a pohár és változtatni szeretnék. 165 centis lány vagyok és 47 kg és valószínűleg egy dkg izom sincsen rajtam. Hogyan kezdjek neki? Milyen étrenddel, illetve edzéssel kezdjek? (Edzőteremre sajnos nincsen pénzem, így maradnak az altervatív módszerek...)


A célom az, hogy a per pillanat teljesen lapos fenekemből legyen valami formás domborulat, a kissé elpuhult hasamból szép szexi lapos és úgy általánosan keményebb és fittebb szeretnék lenni.


Tudnátok pontos iránymutatást adni?


Nagyon köszönöm :)


2016. ápr. 28. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdő lépésként olvasd el a sárga kapszula könyvet, innen ingyen letölthető:


[link]


Utána állíts be magadnak egy tömegnövelő étrendet a könyvben olvasottak alapján. Illetve ez a cikk is nagy segítséget nyújthat:


[link]


Edzés:


Terem nélkül neccesebb lesz... esetleg egy szerelhető súlyzókészlet belefér? 10-15 ezer közt már lehet kapni 10 kg-ig, ami 2-3 hónapra elég lenne...


De ha súlyzóra sincs lehetőséged, akkor vagy vegyél egy erős gumiszalagot (2-3 ezer ft), ehhez a youtube-on vannak videók, vagy olvasd el a Fegyencedzés könyvet, és saját testsúlyos edzés.

2016. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!