Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sajnos több alkalommal láttam...

Sajnos több alkalommal láttam fitness termeknél, hogy a látogatók egy vagy két emelet miatt is liftet használnak. Lehet ennek racionális oka?

Figyelt kérdés
Én ha tehetem, akkor az ötödik emeletre is lépcsőn járok. Milyen megfontolásból használ egy emelet megtételére egy olyan fiatalember, aki lifthasználat után, vagy lifthasználat előtt nagyon komoly súlyzós edzést végez, vagy csutakosra izzadja magát egy step aerobik órán. Ezek az emberek biztos nem lusták, hiszen sportolnak. Esetleg derogál nekik a lépcső? Végik az izületeiket?
2010. ápr. 8. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan: védik az izületeiket...
2010. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Edzés után pl. azért, mert már nagyon elfáradtak! van ez így. De hogy előtte miért, azt én sem értem! :D
2010. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyik válasz sem elégített ki. Bocsánat.

Ha valaki kiméli az ízületeit, az nem szokott aerobikra járni, vagy fekve nyomni.

Vagy fáradtak? Ugyanmár...

2010. ápr. 10. 23:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, ilyen csilivili fitnesz-termekbe, ahol lift van, mert jellemzően egy bevásárlóközpontban vagy irodaházban működnek, látszatsportolók járnak, tisztelet a kivételnek.
2021. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!