Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jo otlet ez egy kezdo lovasnak?

Jo otlet ez egy kezdo lovasnak?

Figyelt kérdés
A lovarda ahova jarok nyaron nem uzemel es s kozelben nics olyan lovarda ahol az oktatas megfelelo lenne. Egyik ismerosomnek van lova es lehetseges, hogy az lesz, hogy kimegxek oda lovagolni. Cdakhat edzo nelkul. Felugyeletnlenne (18 eve lovagol aki felugyelne) de kompletten edzo nem lenne. Ha nem ez akkor pedig nyaron nem mehetek lovagolni. (Amugy most engedtek le penteken futoszarrol)

2016. máj. 3. 21:05
 1/2 anonim válasza:
Attol fugg h mennyire tudsz jól lovagolni. Ha van felugyelet az jó es 18 se keves. Ő ismeri a lovat ha engedelmeskedik es ratudulni egy kezdo nem lehet nagy baj. En amikor eloszor lovagoltam futoszar nelkul volt es nem is nagyon felügyelt senki. Sztem menni fog. De úgy. Is rá érzel
2016. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Hat modt a napokban mentem eloszor szabadon, de meg van eddig negy het tegat azert egx minimalis gyakorlstom ebbe is lesz mar.

2016. máj. 5. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!