Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? [Bővebben...

Hogyan fogyjak le? [Bővebben lent]

Figyelt kérdés

70kg vagyok és 165 centi, 12 éves srác,

viszont nem nagyon látszódik rajtam hogy súlyos vagyok mert ugyanakkor magas is, valaki valami jó otthoni test edzési tippet és étkezési rendet?


2016. máj. 9. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Étkezés: kérdés, a szüleid mennyire támogatnak. A lényeg: kevesebb tészta! Pékáru teljes kiőrlésű legyen, a főtt tészta durum. A cukrot minimalizáld, amennyire csak lehet. Folyadék tiszta víz!

Egyél sok sovány húst, zöldséget, sajtot, sovány tejterméket (sajt, túró). De ne koplalj! A szervezeted fejlődésben van, szüksége van tápanyagokra!

Mozgás: Hetente háromszor bringa, vagy kocogás. Emellett saját testsúlyos gyakorlatok. Fekvőtámasz, hasprés, guggolás, húzódzkodás (ha van hol).

2016. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És evvel 1 hónap alatt hány kilót tudok fogyni körülbelül?
2016. máj. 9. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nehéz megsaccolni, hogy mennyit tudsz vele fogyni. Ha nem vagy hozzászokva az edzéshez, akkor egy picikét rá is kell állítanod a tested a dologra. Azon se kell meglepődni, ha picit hízni fogsz az elején. 1-2 kiló lehet ez, és ha jól csinálod, akkor nem azért van, mert zsírügyileg híztál.


1 hétre ne számolj többet 1 kiló fogyásnál. Az túlontúl jó eredmény, ha annyit sikerül véletlenül fogyni zsírból.

2016. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!