Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez elég hogy fogyjak a hasamra?

Ez elég hogy fogyjak a hasamra?

Figyelt kérdés
Hetente háromszor járok edzeni, barna kenyeret eszek, gyümölcslét iszok napi 2-szer háromszor eszek. Edzésnél végig megyek a bicepszen tricepszen vállon mellen háton és persze a hason ezekből csinálok úgy mindegyikből 100-50 és aztán 20 percet futok szünetekkel (ami úgy 200 kalória égetés). Ez elég vagy járjak többet mer nagyon zavar hogy a hasam.

2016. márc. 1. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont a lényeg maradt ki, mennyit eszel... Persze ez csak az egyik fele, hisz nem ártana tudni, mennyit égetsz, de ez persze nem kiszámítható. Ki kell tapasztalni, mennyi étellel fogysz s persze jó étrend kell.


Mi az, hogy 100-50? Sehogy nem tudom értelmezni ezt, még ha azt írnád, hogy 3x8 vagy valami, persze azzal se tudnék mit kezdeni, hisz mégis miből? De ez igazából nekem nem fontos, úgy állítod össze az edzésedet, ahogy akarod, viszont attól fogysz, ha egy csinos, nem túl kicsi, nem túl nagy kalóriadeficitet tartasz.


Heti 3 teljes testes edzés teljesen OK, én is így nyomom. De én lábazok is, mint mindenki, aki normálisan csinálja.

2016. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Ez elég vagy járjak többet mer nagyon zavar hogy a hasam."

Ezt a mondatot nem értem. Szerintem a hasadról szeretnél fogyni, nem a hasadra ...

2016. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!