Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Folytassam a hullahoppozást?

Folytassam a hullahoppozást?

Figyelt kérdés
Tegnap tele töltöttem egy műanyag hullahoppot homokkal. 40 percig hullahoppoztam. Ma azonban nagyon fájt az oldalam. Még ha futottam akkor is fájt,és hullahoppozni se bírtam.Mással is történt ilyen? Érdemes erőltetni, az segíteni fog vagy csak ront a helyzeten bár most ott tartok hogy nem bírom 10 mp-ig se csinálni.

2016. máj. 10. 19:48
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
0%
Minek csinàlsz ilyen baromságot? Mit vársz ettől? Meg hula hopp, mivel nem a hullákról lett elnevezve, hanem a polinéz hulatáncosokról.
2016. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legtöbb helyen 2 l-el írják azt a szót, de nem is ez a fontos, kérdésedre válaszolva azért csinálom mert jó hatásokat írtak pl. feszesít és formál meg csak úgy simán szórakozásból.
2016. máj. 10. 20:00
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
0%

Max szórakoztat, de mivel fáj tőle az oldalad még azt sem.:)

Meg olvass picit kislány:

[link]


Azért mert pár idióta hullának írja, még nem kell neked is butának lenni.

2016. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!