Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Margit-szigeten jo minosegu a...

Margit-szigeten jo minosegu a futopalya?

Figyelt kérdés

Regebben futottam ott de azota ha jol tudom ujitottak.

El akarok kezdeni ujbol futni meg igy nyar elott kicsit zsirt egetni:D esetleg ha valaki csatlakozna nyugodtan irjon!:D Mert amugy futni utalok igy joljon a biztatas :D


20/F



2016. máj. 12. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi számít jónak. Jó nagy részén van rekortán, az olyan, mintha sportcipőben futnál (bár nyilván kombinálva a legjobb).


Nem tudom milyen régen voltál, de én voltam nem is olyan régen. A pesti oldal felé néző részen ott nagyjából végig van a rekortán. A Margit híd alatt van egy kis szünet, ott térkő van (a street workout mászókánál). Ugyanígy a budai oldal felé néző részen van egy kis szünet. Az elején, ha jól emlékszem. Meg a közepén, még az uszoda előtt (de az 1-2 méter max).

2016. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közben futottam egyet a Margitszigeten ebben a kellemes napsütéses' időben :D A buda felé néző oldalon 10 helyen szakítják meg a rekortánt egy 1-2-3-4 méteres térkőszakaszok (ha jól számoltam). Van egy 11. ilyen a forduló felé közeledve. Az ott kezdődik, ahol fel van festve a 0 km, bal oldalon meg azt hiszem, hogy 'Nike futóklub', vagy valami hasonló volt a felirat a falon. Ez talán olyan 20-30 méter lehet, a visszafordítónál lévő mászókáig megy. A maradék rész végig rekortán.
2016. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!